NejTest.cz

ARMODD Slim vs ARMODD Prime 3 GPS

Detailní porovnání podle 5 kritérií v kategorii Chytré hodinky.

Aktualizováno

🏆 Vítěz
ARMODD Slim

ARMODD Slim

od 1 590 Kč

6,8/10
ARMODD Prime 3 GPS

ARMODD Prime 3 GPS

od 1 890 Kč

6,3/10

Srovnání podle kritérií

Zdravotní funkce (puls, EKG, SpO2)↞ vyhrává ARMODD Slim
8
vs
4,4
Výdrž baterievyhrává ARMODD Prime 3 GPS ↠
5
vs
6
Displej a vzhledvyhrává ARMODD Prime 3 GPS ↠
6
vs
7
Kompatibilita (iOS / Android)remíza
7
vs
7
Poměr cena/výkon↞ vyhrává ARMODD Slim
7,9
vs
7,6

Srovnání podle parametrů

ParametrARMODD SlimARMODD Prime 3 GPS
Senzory a hardware—Mikrofon, Oxymetr, Reproduktor, Vibrace
Typ displeje—AMOLED
Typ zapojení—20mm Quick Release
UrčeníunisexUnisex
Hmotnost—42 g
Barva pouzdra—Černá
Barva řemínku—Černá
Bezdrátové technologie—Bluetooth, GPS
Běžná výdrž baterie—72 h (3 d)
Hlasový asistent—Google Assistant
Hybridní s ručičkamianoano
Interní uložiště—Ne
Jazyk mobilní aplikace—Angličtina, Čeština, Maďarština, Němčina, Slovenština
Jazyk rozhraní—Angličtina, Čeština, Maďarština, Němčina, Slovenština
Kapacita baterie—380 mAh
Kompatibilní OS—Android, iOS
Materiál pouzdra—Nerezová ocel
Materiál řemínku—Silikon
Max—22 cm
Měření tepu—Ne
Min—16 cm
Modelová řada—Prime 3
OS hodinek—Vlastní OS výrobce
Sklíčko—Gorilla Glass
Sledování polohy—Pomocí GPS v hodinkách
Součást balení—Dobíjecí kabel (USB-A)
Sportovní aktivity—Běh, Cyklistika, Fitness, Chůze, Jóga, Lyžování, Outdoor, Plavání, Turistika
Telefonování—Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth)
Tvar ciferníku—Hranatý
Úhlopříčka displeje—1,78"
Velikost pouzdra—35 mm
Verze Bluetooth—5
Vodotěsnost—30 m (3 ATM)
Vyměnitelný řemínek—Ano
VýrobceArmoddArmodd
Značka—ARMODD
Značka kvalitynene
Zprávy—Přednastavené odpovědi na zprávy
Způsob ovládání—Kombinované

Tučně zvýrazněné řádky = produkty se v parametru liší. Pomlčka znamená, že parametr není uveden u daného produktu.

Verdikt

Celkově lépe vychází ARMODD Slim se skóre 7,8/10 oproti 7,4/10 u ARMODD Prime 3 GPS. V čem dominuje ARMODD Slim: zdravotní funkce (puls, ekg, spo2) (7,7 vs 4,4). Největší rozdíl je u kritéria "zdravotní funkce (puls, ekg, spo2)" — 3,3 bodu náskok. V čem naopak vyniká ARMODD Prime 3 GPS: displej a vzhled (8,5 vs 7,1), kompatibilita (ios / android) (8,3 vs 7,3). Cenově je ARMODD Prime 3 GPS dražší o cca 300 Kč (1 890 vs 1 590 Kč). Závěr: ARMODD Slim vyhrává celkově díky velkému náskoku v kritériu zdravotní funkce (puls, ekg, spo2) (váha tohoto kritéria je vyšší než součet menších výher protistrany). ARMODD Prime 3 GPS je rozumná volba, pokud potřebuješ především displej a vzhled.

ARMODD Slim — zkušenosti reálných uživatelů

Výhody
  • přehledné
  • lehke
  • vypadaji pekne
Nevýhody
  • vydrz baterie. 7 dni vydrzi
  • budik - pouze zvuk
  • pokud si na zacatku nastavite zobrazovat pocasi
  • nizke vybrace - oproti jinym hodinkam

ARMODD Prime 3 GPS — zkušenosti reálných uživatelů

Výhody
  • výhodná cena
  • Pěkné hodinky, které mají dobrou výdrž baterie
  • velký displej dobře čitelný i na slunci
Nevýhody
  • s ohledem na cenu nevidím nevýhody
  • u sportů není běžné plavání, možná lze stáhnout dodatečně.
  • kratší výdrž baterie, cca 4 dny.
  • velmi hlasitý budík