NejTest.cz

Old Spice Captain sprchový gel pro muže 1000 ml vs Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant 1000 ml

Detailní porovnání podle 5 kritérií v kategorii Sprchové gely.

Aktualizováno

Old Spice Captain sprchový gel pro muže 1000 ml

Old Spice Captain sprchový gel pro muže 1000 ml

od 169 Kč

5,7/10
🏆 Vítěz
Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant 1000 ml

Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant 1000 ml

od 338 Kč

8,4/10

Srovnání podle kritérií

Šetrnost (pH, jemnost)vyhrává Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant 1000 ml ↠
4
vs
10
Hydratace pokožkyvyhrává Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant 1000 ml ↠
3
vs
9
Vůně + trvanlivost↞ vyhrává Old Spice Captain sprchový gel pro muže 1000 ml
8
vs
5
Pěnivost + výdatnost↞ vyhrává Old Spice Captain sprchový gel pro muže 1000 ml
9
vs
8
Cenová přijatelnostvyhrává Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant 1000 ml ↠
7,6
vs
7,7

Srovnání podle parametrů

ParametrOld Spice Captain sprchový gel pro muže 1000 mlBioderma Atoderm Intensive Gel moussant 1000 ml
Typ pokožkyMastná, Normální, Smíšená, Suchá, ZraláAtopická a ekzematická
Typ produktuSprchový gelSprchový gel
Typ vlasůVšechny typy vlasů—
UrčeníPro mužeDámské, Pánské
Další vlastnosti—Pro každodenní použití
DermoNeAno
Na cestováníano—
Na denní hygienu a svěžestano—
Objem1 000 ml1 000 ml
Po sportovním výkonuano—
Počet ks1 ks1 ks
Použití3v1 (šampon + kondicionér + sprchový gel)—
Problémy—Na suchou pokožku
Specifikace—Dermo
Účinek—Hydratační, Zklidňující
VůněDřevitá—
VýrobcePROCTER & GAMBLE—
ZnačkaOld Spice—

Tučně zvýrazněné řádky = produkty se v parametru liší. Pomlčka znamená, že parametr není uveden u daného produktu.

Verdikt

Celkově lépe vychází Old Spice Captain sprchový gel pro muže 1000 ml se skóre 9,2/10 oproti 7,3/10 u Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant 1000 ml. Vítězí ve 5 z 5 kritérií. V čem dominuje Old Spice Captain sprchový gel pro muže 1000 ml: vůně + trvanlivost (9,2 vs 6,9), šetrnost (ph, jemnost) (9,3 vs 7,4), hydratace pokožky (9,2 vs 7,3). Největší rozdíl je u kritéria "vůně + trvanlivost" — 2,3 bodu náskok. Cenově je Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant 1000 ml dražší o cca 169 Kč (338 vs 169 Kč). Závěr: univerzálně silnější volbou je Old Spice Captain sprchový gel pro muže 1000 ml.

Old Spice Captain sprchový gel pro muže 1000 ml — zkušenosti reálných uživatelů

Bioderma Atoderm Intensive Gel moussant 1000 ml — zkušenosti reálných uživatelů

Výhody
  • zklidňuje pokožku Neparfemovany
  • zklidňuje moji suchou pleť
  • používá přítelkyně a pomáhá proti ekzému.
  • zkouším